DOLAR 7,46271.33%
EURO 9,02400.49%
ALTIN 437,710,06%
BITCOIN 278604-3,95%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

06:49

İMSAK'A KALAN SÜRE

12.10.2020 Günlük Burç Yorumları

12.10.2020 Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
12 Ekim 2020 00:16
12.10.2020 Günlük Burç Yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Koç burcu (21 Mart – 19 Nisan)

Karşıt evinizde Merkür geri gitmeye başlıyor. İlişkilerinizde ani ataklar yapmayın ve bekleyin. Duygusal konularda yanlış anlaşılabilirsiniz. Beklediğiniz tekliflerin gecikmesi sizde sıkıntı yapacaktır.Birlikte ortak proje ürettiğiniz arkadaşlarınızla son anda sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun.

Boğa burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)

Çevrenizde duygusal konulara uzak gibi görünmeniz, farklı yorumlara neden oluyor. Ay’ın konumu, mesleki çalışmalarınıza derin bir şekilde bağlılık gösterdiğinizi ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı gösteriyor. İyi niyetli girişimciliğiniz her zamanki gibi ses getirecek. Dostlarınız sizden haber bekliyor.

İkizler burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)

Yönetici gezegeniniz Merkür, geri hareketini yapmaya başlamasıyla, sosyal hayatınızda bir takım gerilemeler söz konusu. Çocukları olanlar, onların eğitimleri ile ilgili bir takım gereksiz problemler üzerinde yoğunlaşabilir. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkiniz her anlamda pozitif olacaktır.

Yengeç burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ailenizle ilgili sorunları fazla abrtmadan çözmelisiniz. Dostlarınızla aranızda istenmeyen pürüzler ortaya çıkabilir. Baskı altında tutuğunuz duygularınızı ortaya çıkarmak isteyecek ve ilişkinize kişiselleştirecek davranışları tercih edeceksiniz. Kişisel çabalarınız, çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.

Aslan burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Yakın arkadaşlarınızın olumsuz davranışları, sizin işinize yarıyabilir. Daha önce göremediğiniz bazı huyları onları ele verecektir. Toplumsal olaylardan uzak kalmanız biraz canınızı sıkacaktır. Bugün çalışmalarınızı dengeleyecek düşünceler içindesiniz. Eski dostların size önereceği fikirler var.

Başak burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Sizi sıkan özel durumlarda uzaklaşmalısınız. Her türlü şartlarınızı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılarınızdan kurtulmayı denemelisiniz.Sizi sıkan şartlar konusunda daha fazla düşünmemelisiniz. Güven ihtiyacı içinde olmanız yüzünden, elinizde olan imkanlarınızı kullanmak yorulmanıza neden oluyor.

Terazi burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Merkür burcunuzda geri gitmesiyle çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Bugün, kendinize güvenebilirsiniz fakat, bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edecektir. Olabilecek olaylara karşı kendinize gereken esnekliği sağlamalısınız. Yenilgiyi kabul etmiyor ve savaşmayı yeğliyorsunuz.

Akrep burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Duygularınızın ön planda olduğu bir gün. Her alanda kendinizi göstermek isteseniz de yaşadığınız olaylar sizi zorluyor. Çevrenizin kuşatılmış gibi olması kimsenin suçu değil. Bilinçaltınız Geriye giden Merkür’den etkilenirke, size değişik duygular verirken her alanda zorlamalar da yaşatıyor. Vazgeçtiğiniz her duygu içinde ödün vermek zorunda kalıyorsunuz.

Yay burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Merkür geri giderken, özgürlüğünüzü yeterince kullanamayabilirsiniz.. Çünkü sevdiklerinizin fikri sizin için çok önemli. Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız. Partnerinizin davranışlarından farklı anlamlar çıkarmamalısınız.. Sizden yaşça büyük kişilerin sürekli desteği üzerinizde olması bazen canınızın sıkılmasına neden oluyor.

Oğlak burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

İşinizle ilgili verdiğiniz sözleri zamanında yerine getirmeye önem verin. Çünkü, çalışma hayatında buna benzer iş disiplinleri, kişinin performansı ile direk bağlantılı olan parametrelerdir. Bu konularda kendinize bahaneler yaratmaya kalkışmayın. Zayıf bir bünyeye sahipsiniz.Yediklerinize dikkat edin.

Kova burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Seyahatlerinizi ertelem zorunda kalabilirsiniz. İşiniz konusunda hatalara meydan vermeme mücadelenizin, sizde içsel olarak nelere mal olduğunu kimse bilemez. Hiç kimseye anlatma çabası içinde de olmayın. Maddi konularda gizli yatırımlarınız söz konusu.Birtakım sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz.

Balık burcu (19 Şubat – 20 Mart)

İşinizde duygusal bir doyum sağlamak istiyorsanız, yanlış bir gününüzdesiniz. Bu gün çevrenizin dertlerini dinlemekle yetinmelisiniz. Partnerinizin size göre hoş olmayan tavırlarını çok fazla büyütüyorsunuz. Ne yapmak istediğinizi o da anlamıyor.Bugün, her şeyi bir kenara bırakarak içsellinizle başbaşa kalmalısınız.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.