Acun Ilıcalı Uzaktan Eğitime Destek kampanyasında 7,5 milnyon TL Toplndı

Acun Ilcalı, uzaktan eğitim için dizüstü bilgisayarı bilgisayarı olamayan çocuklar için bir kampanya başlatacağını duyurdu. Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası nedir? Uzaktan eğitim için laptop kampanyası başvurusu nasıl yapılır? Soruları merak ediliyor.

Acun Ilıcalı, “Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Bu durum hepimizi çok üzüyor.” dedi ve pazar günü büyük bir kampanya başlatacaklarını duyurdu. Uzaktan eğitim gören ve dizüstü bilgisayar sahibi olamayan çocuklar için Acun Ilıcalı kampanyayı başlattı.

LAPTOP KAMPANYASI BAŞVURU

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada “Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Bu durum hepimizi çok üzüyor. Kardeşlerimizin eğitimden mahrum kalmamaları için pazar akşamı TV8’de büyük bir kampanya düzenliyoruz. Hep beraber onları desteklemek için elimizden geleni yapalım” diyerek açıklama yaptı. Acun Ilıcalı, katılım şartlarıyla canlı yayında şu şekilde açıklama yaptı:

“Toplanan paralar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahiplerine laptop olarak dağıtalacak” dedi. Milli Eğitim Bakanlığı ihtiyaç sahiplerine laptop ulaştıracak.

Destek için tıklayınız.

Uzaktan eğitime destek olmak için Kızılay aracılığıyla da yardım yapabilirsiniz.

 72 kez okundu,  1 kez bugün okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir