Connect with us

GÜNCEL

16 Eylül Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

16 Eylül 2020 Milli Piyango MPİ ile Sayısal Loto sonuçları

Published

on

Çılgın Sayısal Loto’nun bugünkü dev çekilişi öncesi heyecan üst seviyeye çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda büyük ödülü kazanan numaraların doğru tahmin edilememesi nedeniyle ödül 61.573.150 TL’ye kadar yükseldi. Sayısal Loto’nun tarihindeki en yüksek ikramiyeli çekilişi büyük ilgi gördü. İnternet üzerinden kuponlar oluşturulmaya devam ederken, Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta açıklanacak sorusunun cevabı ise merak konusu oldu. 16 Eylül 2020 Milli Piyango Online ile Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve bilet sorgulama ekranına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Peki, Sayısal Loto sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak?

16 EYLÜL SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Sayısal Loto’nun dün akşam noter huzurunda gerçekleştirilen büyük çekilişin ardından kazandıran numaralar merak konusu oldu. 16 Eylül Sayısal Loto sonuçları ve bilet sorgulama motoru için ayrıntıları inceleyiniz.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları bilet sorgulama motoru! 16 Eylül Milli Piyango ile Sayısal Loto çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak?

16 EYLÜL SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çılgın Sayısal Loto’nun 20. çekilişi bu akşam noter huzurunda yapıldı. KAZANDIRAN NUMARALAR: 35 – 85 – 25 – 19 – 47 – 57 + 55 (Joker)

BÜYÜK ÖDÜL 60 MİLYON TL’Yİ AŞTI

Milli Piyango’nun Çılgın Sayısal Loto oyununda bu akşam büyük ödül miktarı 61.573.150 TL olarak belirlendi.

 43 kez okundu,  5 kez bugün okundu

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

GÜNCEL

ASTROLOJİ

ÇOK OKUNAN HABERLER