DOLAR 7,37490.39%
EURO 8,97010.32%
ALTIN 437,570,12%
BITCOIN 2343040,90%
İstanbul

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

ABONE OL
26 Ekim 2020 10:46
HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KOÇ

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası: 26 Ekim tarihindeki görünüm, kendinizi olduğunuz, inandığınız gibi ortaya koyma ve artık bazı durumlara isyan ederek karşı çıkma arzunuzun göstergesidir. Cesaretle ilerlemek ve kendi yolunuzu çizmek niyetindesiniz. Ancak partneriniz veya ilişki içinde olduğunuz diğer insanlar sizi işbirliğinde bulunmaya çalışabilirler. Oysaki geçmişle tüm bağlarını kopararak yeniye adım atmak isteyen Koçlar bu çağrıya uymak istemezler. Peki, ne yapılmalıdır? Tabii ki köprüleri yıkmadan aklı başında düşünmeli, inandığınız değerlerinizi karşı tarafa taviz vermeden iletmeli ve onun da ne söylemeye çalıştığını anlamalı, sizi böyle bir isyana sürükleyen nedenler üzerinde fikirlerinizi ortaya koymalısınız.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası: 26 Ekim tarihindeki görünüm, çalışma hayatımız ve bizim için şu anda en fazla hangi konu önemlisi onun üzerinde yoğunlaşırız. Biz verimli bir şekilde çalışmak, sağlıklı yaşamak, kararlarımızı uygulamak, sorunlarımızı çözmekten yanayız. Tabii ki bu isteklerimiz gayet doğaldır. Ancak kontrol dışı gelişmelerle karşılaştığımızda, yani evdeki hesabımız çarşıya uymadığında kendimize yüklenmememiz olumsuz düşünmemiz, sinirli tepkilerde bulunmamamız, hayata pes etmememiz lazım. Hele bir de kader kurbanı gibi kendimizi görürsek, o zaman nasıl verimli çalışabilir, sağlıklı olabilir, gerekli düzenlemeleri yapabiliriz ki? İşte bu karşıtlık bize sakin olmamızı, sorunlarımızı bilinçli bir şekilde ele almamızı söylemektedir.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası: 27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, maddi ve manevi anlamda kazanç elde etmek, kendimizi güven altına almak ve ihtiyaçlarımızı elde etmekten yanayız. Bu içgüdüsel olarak bizi itekleyen bir arzu ve doyum noktamız. Rahatlık, konfor, huzur bizim için önemli. Bu yönde düşündüğümüz için, başkalarıyla da ilişkimizi güçlü tutmaktan yanayız. Çünkü onun da bir getirisi, faydası olabilir diye düşünüyoruz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ve başkalarıyla dirsek teması yapmamız, destek vermemiz gerektiği hatırlatıyor. Kısaca sadece kendimize dönük değil, başkalarını da düşünecek şekilde hareket etmemiz gerekecek.

BOĞA

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası: Aşk hayatımızla ilgili konularda 26 Ekim tarihinde biraz iletişime dikkat edelim. Biraz gergin düşünebilir veya konuşabiliriz. 30 Ekim tarihini olumlu buluyorum. İlişkilerde hem tutkular ön planda hem de ilerisi adına düşündüğümüzde umudumuz yüksek. Ruhsal bir anlaşmanın, genelde beraberlikte bir hayli etkili olduğunu söyleyebilirim. Gönül sevenden yana, gönül aşkı anlayandan yana. Hakimiyet kurmak yerine, birlikte nasıl yol alınır, birleştirici nasıl düşünülür ona bakacağız.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası: 27 Ekim tarihinde burcunuzda oluşacak Dolunay, duygularımız tümüyle kendimizden yana düşünmemizi sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda güçlü olmak, elde etmek, fiziksel ve ruhsal anlamda doyuma ulaşmaktan yanayız. Her anlamda bir hayli iştahlıyız. İlişkimiz ve iş ortaklıklarımızda da karşı tarafın baskın olmasına, bizi geri plana atmasına, kendini merkeze koymasına pek izin vermeyiz. Bizim arzularımızı da göz önüne alarak düşünmesini isteyeceğiz. Dolunayın yöneticisi Venüs, burcumuzla uyumlu görünüm yaptığı Başak burcunda ilerliyor. Aşkta seçiciyiz ve partnerimizin bize destek vermesini, yükümüzü taşımamızda yardımcı olmasını bekleyeceğiz.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası: 26 Ekim tarihinde, iş hayatınızda, ilişkilerinizde tansiyonun yükselmesine sebep olabilir. Zoraki bir uyumlulukla elinizden geldiğince anlaşmaya çalıştığınız halde sizin doğrularınız başkalarıyla çakışabilir. Arzu ettiğiniz gelişimi sağlamakta, ilerlemekte zorluk yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası:Haftanın hemen başındaki görünüm, ilişkilerde iletişimin bir hayli yoğun olduğunu gösteriyor. Olumlu açıdan ele alırsak, sizler için yeni bir aşkın doğmasını sağlayan sürpriz bir iletişimin göstergesi olabilir. Birisiyle tanışırsınız, yazışırsınız ve onun kullandığı sözcükler gönlünüzü okşar, önce arkadaşlık dersiniz, bir bakmışsınız berabersiniz. Dikkat edilecek yanı, sorunları olan çiftler açısından, tartışmalara davetiye çıkartıcı yanıdır. Fakat büyük bir problem çıkartmaz. Sadece ben haklıyım sen haksızsın tarzında konuşmalardır.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası:27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, iç dünyamızda huzur, güven, ruhsal ve fiziksel anlamada doyum ihtiyacımız bir hayli yoğun. Belki dışa yansıtmıyoruz ancak hakikaten dinlenmek, rahatlamak arzumuz yükselmiş durumda. Ancak bir taraftan da çalışma hayatımızla ilgili mecburiyetler, günlük tempoda birileriyle anlaşmak veya karşılaşmak zorunluluğu, tuhaf oyunlar, çıkarlar bizi rahatsız ediyor. Bu yüzden içe yönelip her şeyden uzak durmak istiyoruz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda. Bu da gösteriyor ki, ailevi ilişkilerde ve evimizle ilgili konularda düzene koymamız gereken işlerimiz var. Bunları göz ardı edemeyiz.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası:26 Ekim tarihinde, yeni bir girişimde bulunabilir, adım atabilirsiniz. Ancak benim tavsiyem, bu yenilikleri gayet bilinçli bir şekilde ele alarak gerçekleştirmenizdir. Kurulan yeni dostlukları, yaşanan arkadaşlıkları ve yeni tanıştığınız insanları, ilişkilerinizi gözden geçirin ve sizin için en faydalı yol hangisi olacaksa ona göre hareket edin.

YENGEÇ

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası:30 Ekim tarihindeki görünümü olumlu buluyorum. Aşkta ideallerinize uygun şekilde ilişkiyi yönlendirmenizi, yaşamanızı destekleyici gözüküyor. Bir yandan duyarlılık hayli yüksek olacak. Bu sizi birbirinize yaklaştırıcı bir etkidir. Diğer yandan tutkular ön planda. Bu da, tensel uyumunuzun birçok pürüzün üstesinden gelmenizdeki etkisini gösteriyor. Yeni başlayan ilişkilerde birbirinize çekildiğinizi hissedersiniz. Devam eden ilişkilerde paylaşımlar lezzetlenir.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası:26 Ekim tarihinde, iş hayatınız ve toplumsal yaşamınızı ilgilendiren konularda, büyükleriniz ve patron konumundaki kişilerle aranızdaki yaşanması muhtemel yeni gelişmelerin işaretçisi olarak uyarıcıdır. Kişi huzur bulmak isterken, dışarıdan gelen tepkiler, değişimler, ani gelişmeler nedeniyle başka bir yola kayabilir. İşte bu durumda öncelikle sakin ve gerçekçi bir şekilde durumunuzu gözden geçiriniz.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası:27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, maddi ve manevi anlamda kazanç sağlayan işlere, hedeflere ve kendimizi güvende hissettirecek dostluklara, gelişmelere ihtiyacımız yüksek. Etrafımızdaki dünyanın güzelliklerini, konforunu, zenginliklerini yaşamaktan yanayız. Bu ise paraya ve güçlü olmamıza bağlı. Aşkta da durum bundan yana kalır değil. Tutkuluyuz, baskınız ve sahip olduğumuz hiçbir şeyi kaybetmeye tahammülümüz yok. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerliyor. Bu da gösteriyor ki, Dolunayda ilişkilerimizde bir hayli titiz ve seçiciyiz. Ancak unutmayalım ki, başkalarının da bizden talepleri olabilir. Onlara destek vermemiz gerekebilir.

ASLAN

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası:Bu hafta aşk anlamında öyle etkin bir geçişe işaret değildir. Ancak iletişimsel anlamda gönlümüzü hoş kılan, arayı bulan, tartışmalara meydan vermeyen konuşmaları severiz. Sözgelimi bir sürpriz haber, kısa bir yolculuk, bir arkadaşınızla sohbet etmek sizi aktif hale getirir, canlandırır. Ancak anlaşmazlık yaşadığınız birisi varsa, onunla tartışmaya kalkışmamakta yarar var. Yenilikçi düşüneceğiz. Biraz kendimizden yana olacağız. Değişimi isteyeceğiz.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası:27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, iş hayatımızla ilgili konularda güven, istikrar, kazanç ve huzurdan yanayız. Sağlam bir işimiz olsun, kaliteli yaşayalım, geleceğimiz de garanti altında olsun istiyoruz. Bugün şöyle bir duruma bakacağız. Gerçekten biz şu anda ne kadar mutlu ve huzurluyuz. Sabah işimize giderken, akşam evimize dönerken kendimizi tatmin olmuş hissediyor muyuz? Yoksa işimizde ayrı, evimizde ayrı bir mücadele mi sürdürüyoruz. Bunlar üzerinde bir hayli duracağız. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediği için ilişkilerimizde ve parasal konularda dikkatli bir gözden geçirmede bulunacağız ve daha seçici davranacağız.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası:26 Ekim tarihinde, yakın çevrenizde bulunan akrabalarınız, iş hayatınızla ilgili girişimleriniz, insanlarla olan irtibatınız, eğitim hayatınız gibi konularda ılımlı ve ortama ayak uydurucu tarzda düşünebilirsiniz veya sizden bu doğrultuda davranmanız beklenir. Ne olacaksa olsun, artık birilerini idare etmekten bıktım, hayatımı düzenleyeyim diyerek ani kararlar alabilirsiniz. Ancak benim tavsiyem, uygulamak istediğiniz yenilikleri iyice sağlam bir zemine oturtmanızdır.

BAŞAK

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası:30 Ekim tarihindeki görünüm, yakın çevremizle ilişkimizi ılımlı hale getiren, şefkat duygusunu yükselten, inançla hareket etmemizi destekleyen hoş bir enerjidir. Bizi duyarlı kıldığı gibi, ikili ilişkilerde de romantik duyguların, tutkunun yükselişini sağlar. Ancak ne olursa olsun, gerçekçi düşünmeyi de ihmal etmeyelim. Yaratıcı fikirlerimizi soyut çalışmalarda, mistik faaliyetlerde olumlu şekilde kullanabiliriz.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası:27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, hayata bakış açımızda önemsediğimiz kriterlerimiz var. Güven-istikrar-huzur ve emniyet duygusu. Bunlar doğan günü daha mutlu ve doyumlu şekilde kucaklamamızı sağlıyor. Biz huzurdan yanayız, geleceğimizi de aynen bu şekilde teminat altına alacağımız şekilde kurmak niyetindeyiz. Böyle düşünen kişilere, bunu sağlayacak işlere, gelişmelere önem veriyoruz. Yakın çevremize baktığımızda bazı kişilerin sadece kendi çıkarları için bize yaklaşmaları canımızı sıkıyor. Artık daha seçici düşünmemizin de sebebi bu. Dolunayın yöneticisi Venüs burcumuzda ilerlediği için, bu Dolunayda kendimize daha fazla özen gösterecek, güzel ve bakımlı görünmekten hoşlanacağız.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası:26 Ekim tarihindeki görünümde, destek görme ihtiyacınız yoğundur. Hiç kimsenin maddi ve ilişki anlamında sizi rahatsız etmesine, kaygılandırmasına dayanacak haliniz yoktur. Peki, ne yapılmalıdır? Ben derim ki, sakin olunuz, bu türden sıkıntıların her insanın başına gelebileceğini düşünerek isyan etmeyiniz. Borcu borçla kapatmaya çalışmayınız.

TERAZİ

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası:26 Ekim tarihindeki görünüm, ilişkilerde olumlu veya gölge yanlarıyla önem arz ediyor. Eskiden ziyade, yeniyi önemsiyoruz. Bir problem varsa bunu çözmek için her iki tarafın da, mevcut sorunu giderici tarzda konuşması gerekiyor. Ortayı bulmak gerekiyor. Yıkıcı değil, yapıcı olmak lazım. Fakat bu tarihteki görünüm, ben ve biz arasındaki dengenin kurulmasının önüne geçebilir. İlişkisi olmayanlar açısından, yeni bir tanışma, bir araya geliş, yazışmalar yönünde olumludur. Bireysel değil, ortaklaşa düşünülmesinde yarar vardır.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası:30 Ekim tarihindeki görünümde, partneriniz veya iş yaptığınız kişi, kendi yoluna gitmek isteyebilir. Siz ılımlı konuştukça o, tam tersine buna itiraz edebilir. Her iki örnek de doğaldır ki, yaşanabilecek bir stresin işaretçisidir. Peki böyle bir durumda ne yapılmalıdır? Öncelikle beraberlik veya ilişkilere bakış açımızı gözden geçirmek, birbirimizin farklılıklara saygı duymak ve ne istediğinizi de iyi anlamak lazımdır. Sizi hangi nedenlerin veya arzuların karşı karşıya getirdiğini iyice anlamak gerekiyor.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası:27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, ortaklaşa ilişkilerde, eşimiz, iş ortağımız veya partnerimizle ilgili meselelerde güven ve istikrarı bir hayli önemseyeceğiz. Yararlı olanı, kazanç getirici ve huzur verici beraberliği tercih ediyoruz. Derinlikli düşündüğümüzde sadakatin, parasal anlamda rahat etmenin önemi büyük. Bu bakış açısı her ne kadar maddiyatçılık gibi dursa da, geleceğimizi düşünmemiz gerektiğinin de farkındayız. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediğinden, içten içe bizi rahatsız eden ilişki sorunları nedeniyle canımız biraz sıkkın olabilir.

AKREP

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası:27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, karşı cinsle olan ilişkimizde bizim için güven çok önemli. Partnerimizin bu anlamda istikrarlı hareket etmesini bekliyoruz. İlişkimizde parasal açıdan rahat etmek arzumuz tabii ki yoğun. Çünkü artık biz de rahat etmekten yanayız. Ancak eğer mevcut beraberliğimizde parasal anlamda sorunlar varsa, sadece cinselliğe dayanan bir yaklaşım ve sadece kendi doyumunu düşünen bir kişiyle berabersek bu Dolunayda canımız sıkkın olur. Tepki gösterebiliriz ve biz de kendi çıkarlarımızı korumaktan yana düşünebiliriz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediği için, ilişkilerde kriterlerimiz bir hayli yüksek olacaktır. İnce eleyip sık dokuyabiliriz. Hatta eleştirel tarzda davranabiliriz.
30 Ekim tarihindeki görünüm, aşk hayatınızla ilgili konularda bu hoş, empatik, ılımlı, sakinleştirici, her şeyi güzel gösterebilecek bir enerjidir. Romantizm ve tutkuları yoğunlaştırır. Kişi aşık olduğunu düşünebilir. İlişkilerde problemler göz ardı edilebilir. Ancak lütfen aklımızı başımızda olsun. Güzelliklere evet, ancak gerçekçi olmayı da bilelim.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası:26 Ekim tarihinde, çalışma hayatımızla ilgili konularda yaşanması muhtemel iletişim sorunlarını işaret ediyor. Gelişmeler, iş hayatında özellikle bir arada çalıştığınız kişilerle anlaşmazlığa yol açabilir. Sıkıntınızı dile getirmekte zorlandığınız için, dışarıya da yansıtamamanız doğal olarak bir gerilimin işaretçisi olur. Bu tarihte dikkatli olalım.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası:İş ortaklığı ve mali anlamdaki tüm paylaşımların dikkatli şekilde gözden geçirilmesi şarttır. Elinizde olmayan bir takım nedenler, ödemelerin gecikmesine neden olabilir. Miras, hukuk, bankalarla alakalı borçlara lütfen dikkat ediniz. Bilmediğiniz kişilerle para alışverişinde bulunmayınız.

YAY

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası:26 Ekim tarihindeki görünüm, genel olarak ilişkilerde bir gerginliğin, istemeden sarf edilen sözlerin, hedeflerinizin farklı oluşunun yarattığı gerginliği işaret etse de, bir çok açıdan birbirinizi harekete geçirmenin de göstergesidir. Biriniz nezaketen fikirlerini açıklar, diğeri aşkta baskılara gelemez. Bir taraf ortaklaşa uyumu gözetir. Diğer taraf her an gitmeye hazır cümleler sarf eder. Eğer yeni bir tanışılmışsa, bu tarzdaki bir iletişim birbirinizi ilginç bulmanızı sağlar. Eğer problemli bir dönemden geçiyorsanız, bu görünüm sizi birbirinize düşürebilir.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası:27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, fiziksel ve bedensel sağlığımızı, ruhsal anlamda huzurumuzu bir hayli önemseyeceğiz. Güven duygumuz çok kıymetli. Çalışma hayatımızın mali anlamdaki getirisi kadar, çevremizde bulunan kişilerin de bize karşı sevgiyle yaklaşması, işimizi beğenmeleri, destek vermeleri, güven duygumuzu yükseltici. Bu Dolunayda bizi rahatlatan, sakinleştiren, üstümüzdeki gerginliği atmamızda yardımcı olan insanlara ihtiyacımız var. Çünkü içten içe bir çok mesele bizi rahatsız ediyor. Çoğu zaman endişelerimiz nedeniyle pek ortalarda görünmek istemiyoruz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerliyor. Ve en yoğun şekilde mesleki konularda endişeleneceğiz. Bu endişeli halimiz, iş ilişkilerimizi zorlayabilir.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası:Bu hafta maddi konularda bütçeniz çerçevesinde hareket etmeniz yararlı olacak. Farkında olmadan fazladan harcamalar yapabilirsiniz. Alışverişlerinize dikkat ediniz.

OĞLAK

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası:27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, aşkta huzur ve güvenilirliğin önemini vurguluyor. Yaşamı lezzetli kılan ve güzellikleri gönlümüzün içinde hissetmemizi sağlayan ilişkiler bizi tatmin ediyor. Maddi açıdan konforlu bir yaşam tabii ki herkes gibi bizim de arzumuz. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarımızla ilgili konularda geleceklerini sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyoruz. Bu Dolunayda pek öyle ortalarda görünmek yerine, kendi dünyamıza çekilerek sakin ve huzur içinde kalmaya özen göstereceğiz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başakta ilerliyor. Genel olarak iş amaçlı ilişkilere ve bizi destekleyen kişilere daha fazla yönelebiliriz.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası:26 Ekim tarihindeki görünüm, hiç kimseyi idare etmek istemediğinizi gösteriyor. Yüreğinizdeki ses, Yeter diyerek sizi teşvik etmek ve sesini çıkar diyerek uyarmaktadır. Ancak sevgili dostlarım, bunu yapmadan önce lütfen derin bir soluk alınız lütfen. Bazen öyle mucizeler yaşanır ki, hiçbir şey sandığınız gibi olumsuz değildir. İsyan etmeden önce olan bitene mantıklı bakmakta fayda vardır.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası:Parasal konularda başkalarından destek görmemiz bizi rahatlatacaktır. 30 Ekim tarihi bu anlamda olumlu gözüküyor. Ummadığımız yerlerden para gelebilir. Mucizelere inanmak lazım.

KOVA

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası:Haftanın etkili iki görünümü, hem iletişimin bir hayli ön planda olduğunu gösteriyor hem de farklı düşüncelere saygı duymanın önemini vurguluyor. Ağızdan söz bir kere çıkar, çıktığı şekliyle karşı tarafa ulaşır, ulaşanın can yakıcı mı yoksa can kazandırıcı mı olacağı, biraz da sizin aşka bakış açınıza göre değişecektir. Ben yeni tanışmalar anlamında olumlu buluyorum. Ancak maddi ve iş anlamında sorunlarınız olan bir dönemdeyseniz, partnerinizi pek çekecek haliniz yoktur.

İş ve Kariyer

26-01 Ekim arası:26 Ekim tarihindeki görünüm, yaşamını sağlam temeller üzerine oturtmaya çalışan bireyin, tarafsız ve adil düşündüğünü, farklı görüşlere saygı duyduğunu, demokratik ve insan haklarına önem verdiğini, dış dünyaya açılmak istediğini gösteriyor. Kişi büyümesi gerektiğinin gayet iyi bilincinde. Ancak yaşadığınız ülke, bazı kişiler, tuhaflıklar yüzünden ilerleyemiyorsunuz. Anlatmaya, ortaya koymaya çalıştıklarınızı anlayabilecek çok az sayıda insan oluşu sizi sinirlendiriyor. İşte bugünkü karşıtlık bu anlamda yaşanması muhtemel bir gerilimin işareti. Bu tarihte, çevremizle olan iletişimimize dikkat edelim.

Finansal Durum

26-01 Ekim arası:27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, konforlu bir yaşam, huzurlu bir hayat, güvenli bir ev ve sevgi dolu bir aile arzumuzu işaret ediyor ve bunu bir hayli vurguluyor. Geçmişi, bugünü ve geleceği düşündüğümüzde tabii ki maddi ve manevi anlamda kendimizi garanti altına almaktan yanayız. Eğer şu günlerde bu konularda kendimizi rahat hissetmiyorsak bu Dolunayda sıkılırız. İş hayatımız ve toplumsal ilişkilerimizde bazı kişilerle aramızda sorunlar yaşanabilir. Aynı durum ev içinde de geçerli olabilir. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediği için, maddi anlamda bizi risk altına alacak kararlardan uzak durmamız lazım.

BALIK

Aşk ve İlişkiler

26-01 Ekim arası:Bu haftanın en hoş görünümü, 30 Ekim tarihinde gerçekleşecek. Bu ilişkileri gerek duygusal gerekse bilinçli açıdan ele almanın göstergesidir. Sizin yaşam felsefenize uygun bir kişiyle tanışmanın işaretçisi olabilir. Bu karşılaşma ruhsal anlamda etkileyicidir. Çiftleri bağlayıcı ve şefkatli bir şekilde sarıp sarmalayıcı olur. Sorunlar varsa da, eğer her iki kişi de birbirine önem veriyorsa, bu görünüm huzuru çoğaltır, tutkuları arttırır.

İş ve Kariyer


26-01 Ekim arası:27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, maddi ve manevi kazanç, huzur, güven, istikrar olgusu bizim için son derece değerleniyor. Çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizde bu kriterleri bir hayli önemsiyoruz. Durumları da bu açıdan ele alacağız. Birilerine göre değil, biz ne kadar tatmin oluyoruz. Bu önemli. Kardeşimiz, komşumuz, arkadaşımız, bağlantımız olan kişilerin yaklaşımları bizi mutlu ediyor mu, güven içinde olmamızı sağlıyor mu? Buna bakacağız. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediği için, ikili ilişkilerde bir hayli seçici davranabiliriz.

Finansal Durum


26-01 Ekim arası:26 Ekim tarihindeki görünüm, iş ortağımız veya farklı konularda bizi yine işbirliğine zorlayabilir. Alacaklarımızı tahsil etmek veya borcumuzu ödemek yönünde sıkılabiliriz. Evdeki hesabın çarşıya uymadığı bir gün olduğu için dikkatli olmakta yarar var.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.