Hasan Şaş İstifa Etti!

Galatasaray’da yardımcı antrenörlük yapan Hasan Şaş istifa ettiğini duyurdu. Hasan Şaş’ın ardından Galatasaray Spor Klubü de Hasan Şaş ile yollarının ayrıldığını duyurdu ve Hasan Şaş’a teşekkür etti. Hasan Şaş’ın açıklamaları: “Bugünden itibaren çok sevdiğim Galatasaray’dan kendi isteğimle ayrılmış durumdayım. Bugüne kadar en kötü günlerimde bana destek veren taraftarımıza teşekkür ederim. Hoşçakalın.” Galatasaray da açıkladı: Galatasaray […]

 135 kez okundu,  1 kez bugün okundu

Hasan Şaş İstifa Etti!

Galatasaray’da yardımcı antrenörlük yapan Hasan Şaş istifa ettiğini duyurdu. Hasan Şaş’ın ardından Galatasaray Spor Klubü de Hasan Şaş ile yollarının ayrıldığını duyurdu ve Hasan Şaş’a teşekkür etti.

Hasan Şaş’ın açıklamaları:

“Bugünden itibaren çok sevdiğim Galatasaray’dan kendi isteğimle ayrılmış durumdayım. Bugüne kadar en kötü günlerimde bana destek veren taraftarımıza teşekkür ederim. Hoşçakalın.”

Galatasaray da açıkladı:

Galatasaray kulübünün açıklamalarında şu ifadelere yer verildi; “Kulübümüzde, Futbol A Takım Yardımcı Antrenörlüğü görevini yürüten Sayın Hasan Şaş görevinden ayrılmıştır. Kendisine bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.”


 136 kez okundu,  2 kez bugün okundu

Yazar: Melike

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir