Connect with us

GÜNCEL

MasterChef’te 15 Eylül eleme adayı kimler oldu?

Gecenin en iyi tabağını hazırlayarak bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Duygu oldu.

Published

on

Eleme potasına Duygu’nun gönderdiği isim son bölüme damga vurdu. Peki, MasterChef eleme adayı kimler oldu ve kim kazandı? İşte, MasterChef kazanan takım ve potaya giren yarışmacılar.
MasterChef Türkiye’nin 15 Eylül tarihinde yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takımın dokunulmazlık mücadelesi verdiği gecede sokak lezzetleri menüsünü en iyi yapan takım, kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda ise Mehmet şef’in imza yemeği Hors D’oeuvres en iyi yapan Duygu bireysel dokunulmazlığı alarak gecenin kazananı oldu. İşte, 15 Eylül MasterChef son bölüm özeti.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’nin izleyici karşısına çıkan 55. son bölümünde bireysel dokunulmazlığı kazanan Duygu eleme adayını belirledi.

Duygu, mavi takımda MasterChef 1. eleme adayı olarak Serhat’ın ismini söyledi.

Mavi takımda oy eşitliği sağlanmasından dolayı diğer eleme adayını takım kaptanı seçti. Mavi takım kaptanı olan Furkan, eleme adayı olarak Özgül’ün ismini verdi.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de oynanan takım dokunulmazlığı oyununda, şefler kırmızı ve mavi takımdan sokak lezzetleri yapmasını istedi.

Arnavut ciğeri patates kızartmalı, nohutlu tavuk pilav, adana dürüm, maç köftesi, balık ekmek, sambali tatlısı, turşu suyu ve ayranın menüde olduğu gecede şefler yarışmacılara bir saat süre verdi.

Sürenin ardından şefler yarışmacıların yaptıkları yemeklerin tadına baktı. Gecenin en iyi menüsünü yaparak MasterChef haftanın 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu. Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık için yeniden mutfağa girdi.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım bireysel dokunulmazlık için yeniden mutfağa girdi. Şeflerin karşısında hünerlerini göstererek eleme potasına girmemek için çaba gösteren kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyununda Mehmet şefin imza tabağını hazırladı.

Hors D’oeuvres tabağını hazırlamak için kırmızı takımda öne çıkan isimler Duygu, Furkan, Serhat, Esra oldu.

Gecenin dördüncüsü Furkan, üçüncüsü ise Serhat oldu. Gecenin en iyi tabağını hazırlayarak, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ise Duygu oldu.

Kimler Aday oldu?

Dokunulmazlık oyununu kazanan Duygu Serhat’ı aday yaptı.

İkinci Aday Kim Oldu ?

Masterchef 2020 de dün akşam yapılan oylamada 2. aday Özgül oldu

 40 kez okundu,  2 kez bugün okundu

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

GÜNCEL

ASTROLOJİ

ÇOK OKUNAN HABERLER