Connect with us

GÜNCEL

Süper Loto Çekilişi Sonuçları

Süper Loto sonuçları açıklandı. Birçok insan sonuçları araştırmaktadır. Süper Loto Çekiliş sonuçları Milli Piyango Online’da resmi olarak yayınlandı. İşte kazandıran rakamlar…

Published

on

Süper Loto çekiliş sonuçları bu akşam belli oldu. Heyecanla beklenen Süper Loto çekilişinde sonuçlar canlı yayın ile millipiyangoonline.com’da yayınlandı. Şans oyunu tutkunlarının merakla takip ettiği Süper Loto’da şanslı numaralar 11, 10, 5, 8, 24 ve 31 oldu.

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!6 Ağu 2020Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/nasil-oynanir adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

 41 kez okundu,  4 kez bugün okundu

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

GÜNCEL

ASTROLOJİ

ÇOK OKUNAN HABERLER