DOLAR 7,1661-0.09%
EURO 8,73910.06%
ALTIN 413,73-0,45%
BITCOIN 361146-0,54%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

UEFA Avrupa Ligi’nde grup maçları bugün başlıyor
  • Cine5
  • SPOR
  • UEFA Avrupa Ligi’nde grup maçları bugün başlıyor

UEFA Avrupa Ligi’nde grup maçları bugün başlıyor

ABONE OL
21 Ekim 2020 10:46
UEFA Avrupa Ligi’nde grup maçları bugün başlıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Avrupa futbolunun en önemli ikinci organizasyonu UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının ilk haftası, yarın 12 grupta oynanacak 24 karşılaşmayla tamamlanacak.

Türkiye’yi temsil eden tek takım konumundaki Demir Grup Sivasspor, I Grubu’ndaki ilk maçında deplasmanda İspanya temsilcisi Villarreal ile TSİ 22.00’de karşılaşacak.

Polonyalı hakem Pawel Raczkowski’nin yöneteceği karşılaşmada yardımcılıklarını ise aynı ülkeden Radoslaw Siejka ve Adam Kupsik üstlenecek. Müsabaka, beIN Sports kanalından naklen yayınlanacak.

UEFA Avrupa Ligi gruplarında ilk hafta maç programı şöyle:

A Grubu:

CSKA Sofya (Bulgaristan) – Cluj (Romanya)

Young Boys (İsviçre) – Roma (İtalya)

B Grubu:

Dundalk (İrlanda) – Molde (Norveç)

Rapid Wien (Avusturya) – Arsenal (İngiltere)

C Grubu:

Bayer Leverkusen (Almanya) – Nice (Fransa)

Hapoel Beer-Sheva (İsrail) – Slavia Prag (Çekya)

D Grubu:

Standard Liege (Belçika) – Rangers (İskoçya)

Lech Poznan (Polonya) – Benfica (Portekiz)

E Grubu:

PSV Eindhoven (Hollanda) – Granada (İspanya)

PAOK (Yunanistan) – Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi)

F Grubu:

Napoli (İtalya) – AZ Alkmaar (Hollanda)

Rijeka (Hırvatistan) – Real Sociedad (İspanya)

G Grubu:

Braga (Portekiz) – AEK (Yunanistan)

Leicester City (İngiltere) – Zorya (Ukrayna)

H Grubu:

Sparta Prag (Çekya) – Lille (Fransa)

Celtic (İskoçya) – Milan (İtalya)

I Grubu:

Maccabi Tel-Aviv (İsrail) – Karabağ (Azerbaycan)

Villarreal (İspanya) – Demir Grup Sivasspor

J Grubu:

Tottenham (İngiltere) – LASK (Avusturya)

Ludogorets (Bulgaristan) – Antwerp (Belçika)

K Grubu:

Wolfsberger (Avusturya) – CSKA Moskova (Rusya)

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) – Feyenoord (Hollanda)

L Grubu:

Slovan Liberec (Slovakya) – Gent (Belçika)

Hoffenheim (Almanya) – Kızılyıldız (Sırbistan)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.